Životinje

Jezic Srle

Mali jez Srle ima misiju da ocisti sumu od losih zivotinja, hrani se vocem i pucaj ostacima voca. Sto vise bude jezic ruckao, to ce vise imati municije za borbu. Igra je mozda zahtevnija zbog svog kvaliteta, tako da ucitavanje traje…

Još iz kategorije

Igraj Jezic Srle

Ova igra zahteva Ruffle podršku. Proverite da li je JavaScript uključen.

Besplatna arhivska igra. Nema uplata, nagrada niti kupovine u ovoj igri.

Pregled igre

O igri Jezic Srle

Mali jez Srle ima misiju da ocisti sumu od losih zivotinja, hrani se vocem i pucaj ostacima voca. Sto vise bude jezic ruckao, to ce vise imati municije za borbu. Igra je mozda zahtevnija zbog svog kvaliteta, tako da ucitavanje traje ponekad malo duze, hvala na razumevanju!

Kontrole i cilj

Kako se igra

Vidi u meniju igre.

Praktičan vodič

Kako pristupiti prvom nivou

Igre sa životinjama u ovoj arhivi obuhvataju akciju, slagalice, pamćenje i avanture. Zato se oslonite na opis i uvodni ekran konkretnog naslova, a ne samo na temu ili sliku kartice.

  • Posmatrajte prvi nivo pre brzog klikanja jer često pokazuje cilj bez teksta.
  • Kod igara pamćenja zapamtite položaj dve ili tri karte umesto cele table.
  • Kod akcionih nivoa prvo naučite kretanje, zatim pokušajte brži prolaz.
Pre nego što počnete

Šta treba znati o staroj Flash igri

Ovaj naslov je deo originalne arhive. Pokreće se preko Ruffle emulatora, pa pojedine funkcije mogu raditi drugačije nego u starom Flash Player-u. Igra ne traži instalaciju, uplatu niti registraciju.

Praktičan savet

Ako se igra ne učita

Osvežite stranicu, dozvolite JavaScript i pokušajte u novijoj verziji Chrome, Firefox, Edge ili Safari pregledača. Za neke stare SWF datoteke potpuna kompatibilnost još nije moguća.

Pomoć

Česta pitanja o igri Jezic Srle

Da li je igra Jezic Srle besplatna?

Da. Arhivska verzija na ovoj stranici ne zahteva uplatu, registraciju niti kupovinu unutar igre.

Kako se pokreće Jezic Srle bez Flash Player-a?

SWF datoteka se pokreće kroz lokalno učitan Ruffle emulator. Nije potrebno instalirati stari Adobe Flash dodatak.

Zašto pojedina funkcija možda ne radi kao ranije?

Ruffle podržava veliki deo Flash sadržaja, ali kompatibilnost zavisi od verzije ActionScript-a i načina na koji je igra napravljena.

Šta uraditi ako igra ne reaguje na tastaturu?

Kliknite unutar prostora igre da dobije fokus, zatim ponovo probajte sačuvane kontrole. Pomaze i osvežavanje stranice.